BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Tinklaraščiai

Su tarptautine tinklaraščių diena – BlogDay!

blog-day-2010 Kaip jau ir rašiau anksčiau, tinklaraštininkai, kaip ir bet kurios kitos rimtos profesijos atstovai turi tarptautinę savo profesijos dieną – rugpjūčio 31-ją.

Prisijungiu prie tūkstančių tinklaraštininkų visame pasaulyje, švenčiančių BlogDay ir pristatau 5 tinklaraščius, kuriuos skaitau gana dažnai. Pats kadangi rašau bent 5, labai puikiai suprantu, kad reikia pateikti tik įdomius ir vertingus egzempliorius, tad jokių Mashable.com ar ReadWriteWeb.com neminėsiu – juos žino visas pasaulis…

SkaitykIT  – tinklaraštis su įvairiausių technologijų naujienosmis. Trumpi ir aiškūs tekstukai, nepersūdyti technologiniais terminais. Nauda prenumeruotojui iš tiesų nemaža, nes sužinomos paskutinės interneto technologijų naujienos bei įdomybės.

InsideSocialGames – tinklaraštis orientuotas į socialinių žaidimų naujienas. Čia perskaitau kiek uždirba MafiaWars, Farmville kūrėjai, kas kuria naujus konkuruojančius produktus, kurie socialiniai žaidimai pritaikomi mobiliosiom platformom, kokios kompanijos įsigyja mažesnes konkurentes ir t.t. Tikrai gan specifinė ir nišinė vieta, bet tuo ji ir naudinga visiems, kas domisi ne tik socialinių žaidimų triksais, bet ir už jų stovinčiais milijardiniais verslais.

Kačkis – pokero mylėtojas, kuris rašo ne apie tai, kaip pralošė ar išlošė ir su kokia ranka tai padarė, bet daugiau bendrai apie Lietuvos pokerio situaciją. Kartais jo pasisakymai būna gana kritiški, nes ne viskas su tuo pokeriu gerai Lietuvoje.

MakeUseOf.com – blogas apie įdomius puslapius. Tokio tipo blogas yra labai naudingas, nes jame pateikinėjami įvairūs  TOP3, TOP5, TOP10, TOP17 tam tikrų internetinių įrankių ir resursų. Tokie reursai ne karto padėjo greičiau surasti norimas paslaugas nei google. Be to galima pasiskaityti jų apžvalgas, o nepaminėti panašūs produktai greitai atsiranda komentaruose.

Žurnalistika Kitaip – Jūratės Ablačinskaitės tinklaraštis apie Lietuvos žiniasklaidą. Pats nuo žurnalistikos toli nenubėgau, todėl įdomu stebėti, kokiomis problemomis, nuojautomis, išvadomis ir pasvaičiojimais gyvena kolegos dabar, šiuo technologijų metu. Žiniasklaida tik dabar atranda Facebooko galią, todėl kartais šiame tinklarašytje randu labai įdomių pasvarstymų.

5 tinklaraščius paminėjau. Kaip bonusą borėčiau paminėti vieną užsienio blogą, kuris tik surenka įdomią informaciją iš kitur. Holy Kaw (tariama Holy kau – šventa karvė) yra vieno iš socialinės medijos guru Guy Kawasaki iniciatyva. Čia randu įvairias infogramas, socialinių tinklų naujienas, įdomius video, fotografų darbus ir daug įstabių dalykų, kuriais galima tiesiog gėrėtis arba užtenka tyliai pamąstyti.

Tikiuosi, laiku pamatysite šį įrašą ir paseksite gražiu pavyzdžiu jei ne šiemet, tai kitais metais 🙂

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts