BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

TinklaraščiaiVerslas

Ar įmanoma uždirbti iš įmonės tinklaraščio

įmonių tinklaraščiaiSveiki,

čia tas pats Marius, blogeris, kuris tvirtino, kad iš blogų rašymo galima uždirbti. Praėjo ne vieneri metai nuo tų pasisakymų. Litus pakeitė eurai, viskas pabrango ir štai 2018 metais vėl iškilo tas klausimas – ar galima iš blogų užsidirbti? Tik šį klausimą užduoda jau nebe paskutinių klasių moksleiviai, studentai ar jauni specialistai, o įmonių vadovai, turintys beveik neveikiantį savo interneto puslapį.

Įmonių tinklaraščiai taip pat gali generuoti pajamas!

Ir tai realu. Net jei savo įmonės tinklaraštyje rašėte prieš metus ar seniau. Kaip? Paaiškinsime kituose įrašuose.

Šiame tinklaraštyje panaudoti mano seni tinklarasciai.blogspot.lt įrašai. Kai kurie jų jau prarado aktualumą, o kai nurie – vis dar aktualūs.

Trumpai pasakysime tik tiek – jei jums kažkas sumokėtų 10-20 eurų, kad jūsų įmonės tinklaraštyje atsirastų originalus ir įdomus straipsnis, ar ryžtumėtės priimti tokį pasiūlymą. jei per mėnesį atsirastų 2-3 tokie straipsniai? Tai jau 20-60 eurų per mėnesį arba 240-720 eurų per metus. Jūsų apleistas įmonės tinklaraštis galėtų uždirbti tokią sumą tiesiai į jūsų verslo sąskaitą. Tai ne utopija, nes kai kurių įmonių tinklaraščiai galėtų sulaukti ir daugiau straipsnių, tad gautas pajamas galima investuoti į naujo turinio kūrimą arba tiesiog panaudoti IT ūkio išlaikymui. Juk kainuoja internetinio puslapio atnaujinimai, hostingas, domeno pratęsimas kiekvienais metais. Tai visai nebloga paspirtis, ar ne?

Tai įmanoma, jei užmegztumėte kontaktus su viena ar keliomis turinio rinkodaros agentūromis, kurios nuolatos ieško kompetentingų leidinių, kur būtų galima publikuoti jų klientų užsakytus straipsnius.

Jau girdime šūksnius „Reklamos mūsų puslapyje nebus!” Palaukite, nereikia karščiuotis. Juk tai verslas. Niekas nesako, kad reikia reklamuoti konkurentus. Reklama gali būti ir partnerių ar ne visiškai susijusių įmonių, kurių veikla tam tikrai atvejais susikerta su jūsiške. Pavyzdžiui, jei esate buhalterinių paslaugų įmonė, tai gal nežiūrėsite skeptiškai į vartojimo kreditų reklamą? Juk patys tokių paslaugų neteikiate…

Tagged:

1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts