BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

NamaiVerslas

Mitai ir faktai apie naujos statybos butus

Natūralu, kad lietuviai šiuo metu dažniausiai prioritetą skiria naujos statybos butui, kuris ne tik gražiau atrodo, tačiau yra kur kas geresnės kokybės. Daugeliui žmonių patinka, kad tokie butai dažniausiai yra ir labai skoningose vietose, tokiose, kuriose infrastruktūra vis labiau plečiasi.

Tiesa, kaip ir apie daugelį kitų gerų dalykų, taip ir nauji butai Vilniuje labai dažnai apipinami mitais, kurie trukdo jais plačiau pasidomėti ir galbūt net rasti savo svajonių namus.

Pateiksime dažniausiai girdimus mitus.

MITAS – kainuoja labai brangiai.

Bene pats didžiausias ir dažniausiai girdimas mitas yra tas, kad tokie būstai yra paprasčiausiai neįperkami. Tikrai yra įperkami. Džiugu, kad vis daugiau žmonių nebijo imti paskolas ir tuo pačiu kuriasi tokį gyvenimą, kokio nori ir kokio tikrai yra verti.

MITAS –  statomas iš prastos kokybės medžiagų.

Ne veltui daugeliui žmonių svarbiausia ir yra pirkti butukus, kurie yra naujos statybos. Jie nori kokybės. Jeigu medžiagos būtų prastos kokybės – jau tai matytųsi ir tokiu atveju žmonės ignoruotų naują statybą. Kaip tik šiuo  metu statybų pramonė yra toli pažengusi ir gali pasiūlyti žmonėms ilgaamžius bei patvarius būstus.

MITAS – naujos statybos butai yra prastose vietose.

Tikrai ne. Šiuo metu rinkoje atsiranda vis daugiau opcijų. Tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tokią, kuri jam labiausiai patinka. Galima rasti namus, kurie yra arčiau judesio miesto, ir tokius, kurie yra arčiau gamtos. Kuris variantas Jums labiausiai tinka.

MITAS – naują statybą renkasi tik šeimos su vaikais.

Renkantis namus labai svarbu tokia kaimynystė, kuri Jums patinka. Kai kurie ieško namų, kuriuose būtų kuo mažau šeimų su vaikais. Tiesiog norisi tylos… Esame tikri, kad rasite Jums tinkamą variantą. Tik reikia kiek daugiau dėmesio skirti kaimynystei ir susipažinti ne tik su butuku, tačiau ir aplinka.

Gera yra rasti tuos namus, kurie atitinka Jūsų poreikius. Juk daugeliui žmonių didžiausia gyvenimo svajonė ir yra pagaliau gyventi savo namuose. Tai yra įmanoma. Tik reikia netikėti mitais ir uoliai ieškoti savo svajonių būsto.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts