BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Tinklaraščiai

Rugpjūčio 31-ji – blogų (tinklaraščių) diena

Visos profesijos turi savo profesinę šventę, kuri paminima kartą metuose. Pavyzdžiui gaisrininkų profesinė šventė – šv Florijonas gegužės 4-ją; žurnalistų – spaudos atgavimo diena gegužės 7; medžiotojai šv Huberto dieną mini lapkričio 4-ją, rugsėjo 11-ji yra statybininkų profesinė šventė ir t.t. Tinklaraščio rašytojas nėra žurnalistas, jo darbas visai kitoks, todėl, galima drąsiai sakyti, kad tinklaraščio rašymas yra atskira profesija, kuri irgi nusipelno savo profesinės šventės. Pasaulyje blogų diena yra švenčiama rugpjūčio 31 dieną.

Jau 5 metai ji yra švenčiama įvairiausiais būdais, tačiau vienas iš gražiausių šios dienos paminėjimų yra aprašytas puslapyje blogday.org. Rugpjūčio 31 dieną, kiekvienas blogeris turėtų pristatyti savo skaitytojams kitus 5 blogerius iš kitos kultūrinės terpės, šalies, tematikos, rašymo stilistikos ir pan. Pageidautina, kad tai būtų nelabai žinomi blogeriai, kuriems toks paminėjimas gali būti labai svarbus.

Pagalvokite, kolegos, ar galėtumėte pristatyti 5 labai skirtingus blogus? Jei ne, tai dar turite laiko tokių paieškoti, prenumeruoti jų RSS, kad galėtumėte kažką paskaitę juos tinkamai pristatyti.

Įsirašau į kalendorių ir aš, kad paskutinę vasaros dieną kažkam suteikčiau džiaugsmo savo kukliu įvertinimu, nesvarbu, kad jį paskaitys tik 10 žmonių. Tų 10 tarpe vienas užsiprenumeruos RSS, o kažką gero radęs parekomenduos savo draugams, tie savo draugams, o tada… Nesiplėsiu, juk žinote, kad teoriškai drugelio sparnai gali sukelti uraganą pagal chaoso teoriją :).

Blog Day 2010

Tagged:

1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts