BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Namai

Kokią stiprią įtaką gali turėti vonios plytelės prausimosi kambaryje?

Jeigu kalbėsime apie plyteles, tai jas dažniausiai jas esame įpratę matyti vonios bei virtuvės kambariuose. Vieniems plytelės yra būtinos, kiti vis ieško alternatyvų, bet jeigu virtuvei dar būtų galima rasti ką nors įvairesnio nei plytelės, tai kambariui, kuriame prausiamės būtų labai sunku ką nors sugalvoti bei rasti geresnį sprendimą nei vonios plytelės.

Kaip ir daugelis prekių, taip ir plytelės turi tam tikras tendencijas, madas bei praktiškumo kriterijus. Pagal juos žmonės ir renkasi, kuris variantas labiausiai būtų tinkamas jų namams. Juk būtent nuo to, kokios spalvos bei raštų plytelės bus Jūsų vonios kambaryje – priklausys ir bendras vaizdas bei kuriama nuotaika prausiantis ar tiesiog mėginant atsipalaiduoti.

Visi puikiai žinome, kad vienomis plytelėmis galime kloti grindis, o visai kitokiomis dengti sienas. Nors kartais būna ir tokių variantų, kad tam tikras vonios plyteles galima montuoti tiek ant sienų, tiek ir ant grindų. Atkreipkite dėmesį ir vadovaukitės specialistų patarimais, kurie deriniai bus tinkamiausi Jūsų tam nedidelės erdvės prausimosi kambariui. Kadangi vienokios spalvos gali vizualiai padindinti patalpos plotą, o kitos (dažniausiai tai bus tamsūs atspalviai), priešingai, jas sumažinti. Nuotaikos kūrimas taip pat yra svarbus. Tad tam tikri ornamentai gali nuteikti itin pozityviai, o kiti nostalgiškai, galbūt melancholiškai arba net įkvėpti būsimai naujai prasidėsiančią dieną.

Šiais metais itin madinga yra natūralios tekstūros bei žemiškos spalvos. Būtent tokius variantus labiausiai ir myli mūsų šalies gyventojai, todėl tikrai rasite platų pasirinkimą vonios plytelių būtent šioms tendencijoms. Natūralumas visada buvo, yra ir bus madingas, todėl niekada „neprašausite pro šalį“ rinkdamiesi tokius variantus. Drąsiai klokite grindis (beje, yra sakoma, jog plytelės laikomos viena geriausiai šilumą praleidžiančių medžiagų, dėl to jas rekomenduoja dėti ant šildomų grindų, tuomet šiluma sklis tolygiai) arba denkite sienas.

Žemiškų spalvų bei natūralių tekstūrų vonios plytelės sukurs jaukų, bet kartu ir elegantišką bei laikui nepavaldų interjerą. Juo drąsiai galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Kokybiškos plytelės, tinkamos vonios kambariui yra tvirtos ir lengvai prižiūrimos, jos nebijo drėgmės.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts