BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

NamaiVerslas

Turto vertinimo kaina Jus nustebins: sužinokite, koks faktorius sumažina turto vertę

Turto vertinimas ir turto vertinimo kaina ir Jūsų būsto vertė priklauso nuo to, kiek pirkėjai rinkoje sumokės už jūsų būstą, tačiau kiekvienas pirkėjas yra skirtingas. Pavyzdžiui, viena šeima gali įvertinti vietos veiksnius, pvz., mokyklas ir darbus, o ne namo dydį ir būklę.

Apibūdinome kelis svarbiausius veiksnius, turinčius įtakos jūsų namo vertei:

  1. Situacija kaimynystėje

Vienas geriausių jūsų būsto vertės rodiklių yra neseniai parduotų panašių jūsų kaimynystėje esančių namų pardavimo kainos. Šie panašūs namai dažnai vadinami „kompanijomis“. Nesvarbu, ar tai būtų namų vertinimas, lyginamoji rinkos analizė, kurią atliko agentas, ar darytas koks nors kitas vertinimas, dauguma nekilnojamojo turto ekspertų įvertins jūsų namo vertę.

  • Funkcijų panašumas: jei domina gera turto vertinimo kaina, verčiau pasirinkite namus, kurie yra labiausiai panašūs į jūsų pagal tokias savybes kaip namo tipas (dviejų aukštų ir rančos), pastatymo metai, miegamųjų skaičius, vonios kambariai ir kvadratiniai metrai.
  • Atstumas: turto vertinimas neatsiejamas nuo atstumų. Jei įmanoma, rinkitės namus tame pačiame padalinyje kaip ir jūsų namai. Taip yra todėl, kad namas, esantis per kvartalą, gali būti netinkamas palyginimas, jei jis priklauso kitam padaliniui, kuriame taikomos skirtingos taisyklės, mokyklos rajonas ir pan.

2. Vieta

Turto vertinimo kaina gera ir Jūsų dabartinis namas gali būti jums ideali vieta – arti darbovietės arba šalia tėvų namų – bet kai vertintojai nustato, kiek vertės priskirti pagal namo vietą, jie, pasak NT specialistų, atsižvelgia į tris pagrindinius rodiklius:

  • Vietinių mokyklų kokybė
  • Įsidarbinimo, karjeros galimybės
  • Kokios paslaugos prieinamos rajone
  • Atstumas nuo prekybos, pramogų ir poilsio centrų

Šie veiksniai gali turėti įtakos, kodėl kai kuriuose rajonuose kainos yra didelės, o kitose, esančiose už kelių mylių, ne. Be to, tai, kad vieta yra arti greitkelių, komunalinių tinklų ir viešojo transporto, gali turėti įtakos bendrai namo vertei. Kai atliekamas turto vertinimas, apskaičiuojant būsto vertę, vieta gali būti svarbesnė net už namo dydį ir būklę.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts