BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Tinklaraščiai

Tinklaraščių akcija! Mėgstamiausių marškinėlių užrašai

Ech, kaip pasiilgau Lietuvos blogerių subruzdimo… Seniau dalayvaudavo visokios blogerių akcijose ir net „mytuose”, dabar kažkaip visi aprimę – turbūt visi susirado darbus arba jau rašo už pinigus…

Bet atėjo ruduo ir vėl nusimato subruzdimas… Netyčia užtikau tinklaraštį laimeskudikis.lt, kuris organizuoja naują blogerių akciją – „mėgstamiausi marškinėliai” su šmaikščiu užrašu. Akcijos esmė – parodyti pasauliui, kurie marškinėliai iš spintos yra mieliausi, o užrašas ant jų šmaikščiausias. Nors tinklaraštis ir moteriškas, neatsispyriau pagundai ir aš pasireklamuoti savo rūbelius.

Pristatau vis dar kartais nešiojamus savo bernvakario marškinėlius. Juos gavau iš savo draugų per bernvakarį 2007 metais gegužės pradžioje, kai buvau tampomas per visą Lietuvą su rožiniais antrankiais prie rankos prirakintu lagaminu.

Renginyje Šilutėje tą dieną miestiečiai stebėjosi ne tik Valinskienės koncertu,
bet ir grupele apgirtusių, juodai apsirėdžiusių jaunuolių…
Štai taip šie marškinėliai atrodo dabar (katytė Mielė į kadrą įlindo atsitiktinai, nes niekaip nepasitraukė nuo sofos):
Reversas

Aversas
Kas nesupranta anglų kalbos, pasistengsiu kuo mandagiau išversti. Ant krūtinės puikuojasi užrašas „I shaved my balls for this?” – „Negi dėl to nusiskutau savo kiaušus?” (turima omenyje vestuves ir vedybinį gyvenimą). Ant nugaros – „Marius +3**69096970 Game Over”. Ten iš tikrųjų buvo toks tikras telefono numeris, kurį visą tą dieną buvau pasiekiamas. „Gave Over” reiškia „Žaidimo pabaiga”. Labai mieli marškinėliai, su kuriais esu padaręs dar pora įspūdingų nuotraukų 🙂
Pavyzdžiui tokia su 2 metrų ilgio rimbu ant kaklo 🙂 
Visus Lietuvos blogerius kviečiu prisijungti prie originalių marškinėlių akcijos ir savo apleistuose tinklaraščiuose vėl parašyti bent vieną įrašą su savo marškinėliais ir jų nuotraukomis.
Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts