BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Tinklaraščiai

Lažybų tinklaraščių Lietuvoje rimtai niekas nerašo

Pradėjau kapstytis lietuviškų lažybų informacinių resursų balutėje. Specializuotų forumų neaptikau nė vieno. Bendruomenių puslapių yra. Liūdniausia tai, kad neradau rimtai prižiūrimų tinklaraščių apie lažybas lietuvių kalba. Apie pokerį rašo žmonės gan gausiai, tačiau apie lažybas – ne.

Kodėl?!.

Atmesčiau priežastį, kad nėra temų, kurias gvildenti apsimokėtų ir kurios būtų skaitomos. Tiesa, lažybų rinka Lietuvoje iš tiesų maža – tėra tik 4 legalios lašybų bendrovės: TopSport, Orakulas, TonyBet ir BalticBet (išrikiuotos pagal apyvartas, taigi dydį). Visos kitos internetinės – nelegalios, nors statymus iš lietuvių priima.

Baimės dėl baudų už azartinių lošimų reklamą tikrai neatmetu. Taigi, šioje rinkoje nieko rimtai negalima daryti, kol įstatymas draudžia minėti daugiau, nei lažybų bendrovės pavadinimą. Ar kada nors valstybė susipras, kad iš lažybų galima surinti daug mokesčių ir šiek tiek apkamšyti biudžetą – nežinia. Belieka tik tikėtis…

Tiesa, bendruomenių puslapiuose yra keletas bandymų rašyti blogus (pavyzdžiui Azartas.net Tinklaraščiai), tačiau juos skaito tos bendruomenės nariai – į viešumas viešasias jie nelabai išeina, nebet kurie nors populiarūs “blogeriai” prisipažįsta apie savo slaptą pomėgį pastatyti už mėgstamą komandą.

O gal nė vienas iš lažybininkų nemoka (ar nenori) rašyti ir dalintis savo patirtimi. Juk lietuviai esame…

Tagged:

1 COMMENTS

  1. oj biski meluoji 🙂
    yra seniausias grynai specifinis lazybu forumas http://www.ltbet.com/forum tiesa dabar truputi ir pokerio komentaru atsirado (gi visas azartas yra vienas: lazybos-pokeris-akcijos-valiutos-fondai), taip pat didziausias lazybu naujienu blogas http://www.lazybos.net, statymai.lt priklausantis uab sporto loterijom ir pilna jos reklamu (gal del to nereklamuojate nes dirbate naujoje susijusioje vietoje?)
    be to net ir pats savo web2 bloge rases apie lazybu resursus..

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts