BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Tinklaraščiai

Rašau kitiems tinklaraščiams toliau…

os pasigyriau, kad parašiau svečio įrašą Webpadange.lt blogui, iš karto gavau ITnews.lt kūrėjų kvietimą bendradarbiauti. Ką gi, rodosi mano samdomo blogerio karjera prasideda 😉 Dar tariuosi su kitu tinklaraščiu dėl bendradarbiavimo, bet apie tai – artimiausioje ateityje…

ITnews.lt – naujas projektas, kuriam reikalingas turinys. Nelabai suprantu, kodėl Lietuvos blogeriai nenoriai bendradarbiauja su tokiais projektais. Juk vieną dieną jų straipsniai gali būti labai reikalingi ir reikšmingi ne vien tik susirenkant lankytojus į savo tinklaraščius ar didinant svorį tarp Google paieškos rezultatų, bet ir ieškantis normalaus ir gerai apmokamo darbo. Nebūtina baigti žurnalistikos, kad dirbtum žurnalistu, tačiau mokėti rašyti – privaloma…

Taigi, mano straipsniai. Rašau juos apie socialinius tinklus lietuvoje ir pasaulyje. Čia pateikiu jų visų sąrašiuką:

Prisijunk į MySpace su savo Facebook duomenimis

One.lt tapo tikru socialiniu tinklu

Popiežius Benediktas XVI liepė kunigams “bloginti”

Paleistas lietuviška Google Analytics

Google perka Aardvark

Puma išleidžia savo telefoną PumaPhone  

Visos naujienos vienoje vietoje

Tagged:

2 COMMENTS

  1. Patikimumo klausimas išprendžiamas rašytojo žinomumu ir reputacija. Taigi, jei esi ekspertas, tavim ir tikės. Tam, kad tokiu taptum, reikia ne vienerių metų "statyti" savo asmeninį "brandą".

    Minite kažkokius patikimus šaltinius, kuriuose dirba patyrę žurnalistai. Pavyzdėlių, prašom 😉 Beje, aš pats esu žurnalistas pagal specialybę (VU Žurnalistikos institutas, 1997-2001), bet nesu žinomas, nes jau seniai pasitraukiau iš žurnalistikos.

  2. Tokie BLOGai senai ne naujiena (tam jie ir turi pavadinimą "specializuoti BLOGai", kurie gilinasi tik į tam tikrą sritį, skirtą tam tikrai žmonių grupei), o kodėl jie nepopuliarūs? Todėl, kad trūksta patikimumo. Tarkim, rašyčiau baigiamąjį darbą apie kažkurią IT temą ir rasčiau man reikiamą info Wikipedia ir dar kažkokiam BLOGe. Žinoma, labiau pasitikėčiau Wikipedia, nes ten yra visas būrys žmonių, kurie tikrina informacijos patikimumą… o su "tinklaraščiu"… jau reikėtų pavargti pačiam tikrinant rastą informaciją, o dar jei paminėčiau, kad informacija rasta tokiam ir tokiam BLOGe ar nepradėtų į mane kreivai žiūrėti ir tas, kam duočiau savo baigiamąjį darbą tikrinti (dar jei tas paminėtas BLOGas nebus kokios IT kompanijos, o paprasto eilinio žmogelio, rašančio apie tą sritį)? Jei nėra paklausos, pasiūla taip pat bus maža. Nors nesakau, kad ji dings visiškai. Be to, netrūksta tinklalapių, kuriuose galima rasti reikiamos info jau ir lietuvių kalba (beje, patikimų šaltinių, kuriuose dirba patyrę žurnalistai), tad rašyti kažką panašaus savame BLOGe (ar dar gražiau… perrašyti) tiesiog nėra reikalo… dubliuosis informacija ir tiek. Tai tik mano asmeninė nuomonė, bet būtų įdomu paskaityti ką galvoja ir kiti.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts