BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Verslas

Darbuotojų paieška: kas išlaiko ir pritraukia darbuotojus?

Darbuotojų motyvacija gali turėti įtakos jų paieškai, nes motyvuoti darbuotojai dažniausiai būna efektyvesni ir galintys pasiekti aukštų rezultatų. Motyvuoti, įkvėpti ir palaikyti darbuotojus yra svarbu, kad jie jaustųsi patenkinti savo darbu ir dirbtų produktyviai. Tam tikros motyvavimo priemonės gali padėti padidinti darbuotojų darbo efektyvumą ir pagerinti jų darbo rezultatus.

Finansinės motyvavimo priemonės. Tai gali būti finansinės premijos, darbo užmokestis ar kiti finansiniai skatinimo būdai, kurie gali padidinti darbuotojų motyvaciją ir pasitenkinimą darbu. Taip pat darbuotojų paieška taps lengvesniu procesu, jei bus galimybė kandidatams pasiūlyti motyvuojantį finansinį atlygį.

Profesinės galimybės. Įvairios profesinės galimybės, tokios kaip mokymosi ar karjeros augimo programos, gali motyvuoti darbuotojus siekti geresnių darbo rezultatų ir savęs tobulinimo. Taip pat tai suteikia daugiau žinių tam tikroje srityje ir skatina gilesnį atitinkamos srities pažinimą. Kai kurios įmonės pasitelkia ir darbo ar mokymosi stovyklas, kurios įkvepia būsimus darbuotojus ir darbuotojų paieška tampa efektyviau valdoma.

Darbo sąlygos – komfortiška darbo aplinka. Darbuotojams yra svarbi aplinka, kurioje dirba ir bendrauja su kolegomis. Tvarkingi ir modernūs ofisai, poilsio zonos ar galimybė gauti nemokamus pusryčius, gali būti motyvuojantys veiksniai. Taip pat, dirbantiems nuotoliu, vis dažniau yra sudaromos sąlygos įsirengti namų ofisą, kas dar labiau skatina darbuotojo lojalumą.

Socialinė atsakomybė ir iniciatyvumas. Darbuotojai gali jausti pasitenkinimą ir motyvaciją dirbdami organizacijoje, kurios vertybės ir tikslai atitinka jų asmenines vertybes ir įsitikinimus. Savanorystės ir kitos socialinės iniciatyvos skatina darbuotoją pajausti bendruomeniškumą, prisidedant prie bendro gėrio.

Svarbu nepamiršti, kad kiekvienas darbuotojas yra skirtingas ir jų motyvacijos šaltiniai priklauso nuo asmeninių poreikių. Vertėtų pasitelkti tokias motyvacijos priemones, kurias patys darbuotojai galėtų panaudoti praktiškai. Darbuotojų paieška – procesas, priklausantis nuo kandidatų, todėl visos paieškos ir atrankos metu svarbu skatinti kandidatus papildomomis, motyvuojančiomis priemonėmis.

Daugiau apie darbuotojų paieškos procesą ir kandidatų tinkamumo vertinimą skaitykite čia: https://www.personalogrupe.lt/lt/personalo-atranka/darbuotoju-paieska

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts