BlogIN

tinklaraštis apie viską, kas nauja ir įdomu

Grožis, sveikata

Sportinė apranga moterims turi būti ne tik patogi, bet ir stilinga

tampres

Moterys visuomet nori atrodyti nepriekaištingai ir visai nesvarbu, ar jos vakarėlyje su draugais, ar lieja prakaitą sporto salėje. Todėl ir sportinė apranga moterims yra labai svarbi, ji pasirenkama ne tik pagal patogumą, bet ir pagal išvaizdą. Kokie drabužiai sporto salėje ar bėgiojant lauke yra ne tik kokybiški, bet ir stilingi?

Stilingos tamprės

Įvairios tamprės yra pats populiariausias moterų pasirinkimas sportuojant. Tai universalus drabužis, kuris tinka tiek sportuojant sporto salėje, tiek mankštinantis namuose, tiek užsiimant joga ar bėgiojant lauke. Tamprių privalumas – jos siuvamos taip, jog jų beveik nesijaučia, todėl jos suteikia visą judėjimo laisvę. Kartu tamprės labai dailiai formuoja figūrą, taigi suteikia ne tik stiliaus, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi. Šiandien galima rinktis push up efektą turinčias tampres, kurios pakelia užpakaliuką, taip pat kai kurios tamprės lieknina juosmenį ir kojas.

Sportinės liemenėlės

Kokybiška sportinė apranga moterims turi būti iš gerų medžiagų ir tinkamai pasiūta. Sportuojant labai svarbu nepamiršti specialios liemenėlės, kuris padės lengviau atlikti pratimus geriau jaustis sportuojant. Sportinė liemenėlė yra būtina sportuojant bet kokį sportą. Ji prispaudžia krūtinę ir neleidžia jai judėti, todėl galite pratimus atlikti daug paprasčiau. Visuomet reikėtų rinktis natūralių medžiagų sportines liemenėles, kurios leidžia odai kvėpuoti ir kartu nedirgina odos. Geriausiai rinktis besiūles liemenėles, kad išvengtumėte trynimo jausmo. O išsirinkus stilingą liemenėlę, ją galima derinti su tamprėmis ir salėje vilkėti kaip viršutinę sportinės aprangos dalį.

Funkciniai marškinėliai

Dar viena svarbi sportinės aprangos dalis yra funkciniai marškinėliai. Juos labai dažnai renkasi moterys, sportuojančios tiek lauko sąlygomis, tiek viduje. Stilingi funkciniai marškinėliai apsaugos kūną nuo vėjo, sulaiko drėgmę ir kvapą, taigi galite lengvai judėti ir visuomet atrodyti stilingai. Galima rinktis įvairių gamintojų ir spalvų marškinėlius, kurie dažnai tampa puikiu pasirinkimu ne tik treniruotėms, bet ir kaip stilinga sportinė apranga moterims laisvalaikiu.

Sportinė avalynė

sportuojant labai svarbu skirti dėmesio ne tik drabužiams, bet ir avalynei. Ją reikėtų rinktis ne tik pagal išvaizdą, bet ir pagal tai, kokiam sportui avalynė skirta. Pavyzdžiui, lengvi bėgiojimo bateliai, leidžiantys kvėpuoti odai, bus puikus pasirinkimas bėgiojimui lauke vasarą ir treniruotėms, tačiau žiemą lauko sportui reikėtų rinktis šaltiems orams pritaikytą avalynę. Sportuojant sporto salėje taip pat labai svarbu rinktis tam pritaikytą avalynę. O jeigu užsiimate aerobika, zumba ar mėgstate kardio treniruotes, reikėtų rinktis tokią avalynę, kuri apspaudžia koją ir apsaugo nuo kojos pakrypimų ir traumų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts